Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
Gotowy
Sultan Sharipov
Agate team
Wygrana walkowerem - 03:58
Islam Ashabov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-57
Gotowy
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Davud Magomedov Agate team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-51
Gotowy
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Dmitry Timofeev Gojira team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-45
Gotowy
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vladimir Blyum Gojira team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
YOUTH NO - GI / White / 55 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-1
Gotowy
Muhtar Arzulumov
Agate team
Oleg Parastaev LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
Gotowy
Yunus Diliev
AKHMAT JIU-JITSU
Wygrana walkowerem
Aliakbar Isozoda Team Boymurodov
YOUTH NO - GI / White / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-1
Gotowy
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Adik Mardanov Dagestan NFC grappling
YOUTH NO - GI / White / 85+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
8-1
Gotowy
Ahmed Mutaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-1
Gotowy
David Abdulkerimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Mikail Kartoev Agate team
YOUTH NO - GI / White / 60 kg
(DAY 6 - NO - GI)
2-1
Gotowy
Adam Bahtarov
Universal Jiu Jitsu
Ibragim Rasulov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
9-1
Gotowy
Magomed Dzamaldinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty - 05:00
Haibula Arslanaliev Agate team
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 85+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
Gotowy
Demid Zolin
Gojira team
Shakhsoltan Alakaev Agate team Wygrana walkowerem
YOUTH NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-1
Gotowy
Ramazan Gadzimuradov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Magomed Musaev Agate team
YOUTH NO - GI / Blue / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
3-1
Gotowy
Unknown User
Agate team
Wygrana na punkty - 05:28
Aleksandr Nilov GFTEAM
YOUTH NO - GI / White / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-2
Gotowy
Tamerlan Kostoev
EVOLVE BJJ
Abubakar Yahihanov AKHMAT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
6-1
Gotowy
Ruslan Prokopchuk
AF Academy
Artur Magomedov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
YOUTH NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-2
Gotowy
Malik Amhadov
Brasa Russia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Stepan Hmel STONEGUARD
YOUTH NO - GI / Blue / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
3-2
Gotowy
Artem Ceremkin
Strela Team (official)
Sajhan Mitaev Brasa Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
YOUTH NO - GI / White / 60 kg
(DAY 6 - NO - GI)
2-3
Gotowy
Nadirsah Arslanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Muslim Gasanov Dagestan NFC grappling
YOUTH NO - GI / Blue / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
10-1
Gotowy
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Amir Kushiev KAYLAS TEAM
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-2
Gotowy
Ilyas Dzhigistaev
BORZ JIU JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS
YOUTH NO - GI / Blue / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
8-2
Gotowy
Sergej Nikitin
AF Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Inal Arvanov Fight Zone Team
YOUTH NO - GI / White / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-2
Gotowy
Ramazan Absalimov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
ALI Magomedov Agate team
YOUTH NO - GI / White / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
9-2
Gotowy
Samil Parausupov
UNIVERSAL FIGHTERS
Ramazan Maksudov Agate team Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-4
Gotowy
Abdurahmoni Bahromjon
Team Boymurodov
Wygrana na punkty - 06:00
Denis Shelukhanov GFTEAM
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-5
Gotowy
Apandi Amagaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Danila Poterya LION ACADEMY
YOUTH NO - GI / Blue / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
10-2
Gotowy
Omar Babaev
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Vasilij Tigiev LUDUS ALLIANCE RUSSIA
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-3
Gotowy
Kirill Egorov
Strela Team (official)
Adam Tsulaev AKHMAT JIU-JITSU Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:52
ADULT NO - GI / White / 95+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-5
Gotowy
Arsen Gamzatov
UNIVERSAL FIGHTERS
Magomedtagir Rabadanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-4
Gotowy
Davyd Fedoseev
BHJJ Russia
Akhmed Amaev AKHMAT JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
ADULT NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-5
Gotowy
Aziz Agaev
KAYLAS TEAM
Dmitry Gerashchenko Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
ADULT NO - GI / Blue / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
Gotowy
Magomed Hiramagomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Dzahar Zakiev Agate team Wygrana walkowerem