Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-31
Acabado
Unknown User Zejnalov
Sharukhiya_team
Won by points - 04:00
Unknown User Azaev Sabr Jiu-jitsu
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
Acabado
Timofei Kulichenko
Real Force
Magomed Ebzaev BERKUT BJJ TEAM Won by Walkover
Junior NO - GI / White / 45 kg
(Day 1)
8-23
Acabado
Marat Adzhamatov
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Tsomaev Sabr Jiu-jitsu Won by points - 04:00
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
6-25
Acabado
Akhmed Khasmagomedov
Won by points - 05:00
Gabibula Gusejniev TOP TEAM FIGHT CLUB
Infant NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
3-25
Acabado
Alexey Karpinskiy
Won by Submission - 01:18
Samir Paranuk Checkmat Adygea
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-19
Acabado
Ahmedov Basir
TEAM ABUBAKAROVA
Won by points - 05:00
Nurulla Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
Adult NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
3-20
Acabado
Khasan Musaev
BERKUT BJJ TEAM
Abdulla Khizriev UNIVERSAL FIGHTERS Won by Decision - 05:00
Junior NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-25
Acabado
Israilov Deni
Berkutjj Urus
Won by Submission - 00:15
Khamzat Magamadov Berkutjj Urus
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-20
Acabado
Isa Sulimanov
Berkutjj Urus
Ramazan Abdulmazhidov Won by points - 05:00
Teen NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-28
Acabado
Isa Medzidov
UNIVERSAL FIGHTERS
Adlan Dudurkhadjiev Won by points - 04:00
Kids II NO - GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
4-23
Acabado
Zurab Gakaev
Won by points - 02:00
RYSLAN ULIANCHUK Checkmat Adygea
Teen NO - GI / White / 65+ kg
(Day 1)
Acabado
Akhmed Zukhairaev
Strela Team (official)
Gairbek Aliev UNIVERSAL FIGHTERS Won by Walkover
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
8-21
Acabado
Umar Kukaev
BERKUT BJJ TEAM
Won by points - 05:00
Khamzat Kaigarov
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
6-28
Acabado
Bogdan Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Danil Khramov Martial Arts Center GENERAL Won by points - 03:00
Junior NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-32
Acabado
Askhab Churchaev
Berkutjj Urus
Rasul Gadjamatov UNIVERSAL FIGHTERS Won by Submission - 00:13
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-35
Acabado
Khabib Gadzhihanov
Agate team
Won by Submission - 00:43
Sergej Marin 10th planet Krasnodar
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-21
Acabado
Beslan Ahmedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gadzikurban Halinbekov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 95+ kg
(Day 1)
4-20
Acabado
Ruslan Iminov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 01:59
Evgenyu Ivanchenko Supernova BJJ Academy
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
3-23
Acabado
Roman Shutov
Bjj Alex team
Won by Submission - 03:22
Dan Mamrukov Checkmat Adygea
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
6-29
Acabado
Bayzet Udychak
Martial Arts Center GENERAL
Magomed Ebzaev BERKUT BJJ TEAM Won by points - 03:00
Junior NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-33
Acabado
Unknown User Azaev
Sabr Jiu-jitsu
Won by Submission
Askhab Churchaev Berkutjj Urus
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-20
Acabado
Emin Babaev
Old School BJJ
Iznovr Ashabov BERKUT BJJ TEAM Won by points - 05:00
Junior NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-26
Acabado
Emin Ahmadov
Berkutjj Urus
Won by Submission - 00:22
Khamzat Magamadov Berkutjj Urus
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
4-26
Acabado
Ruslan Avetisan
Martial Arts Center GENERAL
Won by Submission - 01:14
David Biryukov Kimura GRAPPLING team
Junior NO - GI / White / 45 kg
(Day 1)
8-24
Acabado
Unknown User Terloev
Sabr Jiu-jitsu
Won by points - 04:00
Unknown User Tsomaev Sabr Jiu-jitsu
Teen NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-29
Acabado
Adlan Dudurkhadjiev
Won by Submission - 01:29
Unknown User CHECKMAT INTERNATIONAL
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
6-30
Acabado
Danil Khramov
Martial Arts Center GENERAL
Dikaev Halid Berkutjj Urus Won by points - 03:00
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-36
Acabado
Unknown User Dzeitov
Sabr Jiu-jitsu
Hamzat Dadaev Won by points - 04:00
Infant NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
3-26
Acabado
Alexey Karpinskiy
Won by Submission - 01:33
Kirill Sharudin Academy of Grappling
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-22
Acabado
Shamil Daudov
COLISEUM TEAM
Won by points - 05:00
Arsen Kazakmurzaev TOP TEAM FIGHT CLUB
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
4-27
Acabado
Semen Gavrilov
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Ruslan Bordachev Bjj Alex team Won by Submission - 02:56