Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
6-20
Acabado
Shemil Suleymanov
BERKUT BJJ TEAM
Unknown User Won by points - 05:00
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
1-14
Acabado
Unknown User
Academy of Grappling
Nikita Shapka Martial Arts Center GENERAL Won by Disqualification (disqualification)
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
8-16
Acabado
Maksim Malyavka
Хортич
Magomed Kasumov BERKUT BJJ TEAM Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
2-23
Acabado
Alil Kuciev
TEAM Agate
Won by Submission - 04:47
Shamil Aliev Agate team
Adult NO - GI / White / 95+ kg
(Day 1)
4-17
Acabado
Ruslan Iminov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Sajhan Eskiev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-14
Acabado
Ramazan Abdulmazhidov
Won by points - 05:00
Amir Efendiev TOP TEAM FIGHT CLUB
Adult NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
Acabado
Idris Saidulaev
BERKUT BJJ TEAM
Won by Walkover
Magomed Gelagaev 10 Planet Mobile
Adult NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-16
Acabado
Said-Akhmad Idigov
Dzhamal Akhmedov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
3-17
Acabado
Unknown User
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Khasan Musaev BERKUT BJJ TEAM Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-12
Acabado
Nurulla Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Decision - 05:00
Rahman Apaev BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 1)
6-18
Acabado
Ramazan Djalilov
Agate team
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Won by Submission - 01:48
Infant NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
8-13
Acabado
Hadis Paragulgov
Sabr Jiu-jitsu
Ulash Ulashev Jiu jitsu fight team Won by Submission
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-13
Acabado
Victor Omarov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Alauddin Tagirov BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
2-24
Acabado
Roman Mursalov
Agate team
Shamil Sadulaev Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
8-17
Acabado
Osman Isaev
Agate team
Khamzat Kaigarov Won by Disqualification (disqualification) - 00:31
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-11
Acabado
Tamerlan Dadaev
Won by Submission - 01:08
Astemir Makoev Motiv
Kids II NO - GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
4-21
Acabado
Mark Grumet
Bjj Alex team
Zurab Gakaev Won by Submission - 00:23
Adult NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-17
Acabado
Ibragim Ataev
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 00:53
Daniil Malafeev LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
6-21
Acabado
Samil Zakaev
BERKUT BJJ TEAM
Kerim Bekeev Agate team Won by Submission - 03:09
Adult NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
3-18
Acabado
Unknown User Bagirov
Agat
Abdulla Khizriev UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 05:00
Adult NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-18
Acabado
Kazim Zakavov
Agate team
Won by Submission - 00:39
Idris Saidulaev BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
4-24
Acabado
Ruslan Avetisan
Martial Arts Center GENERAL
Won by Submission - 01:11
DJAMAL SHURDUMOV Fight Zone Nalchik
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-15
Acabado
Beslan Ahmedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Ivan Nesterenko Martial Arts Center GENERAL
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-14
Acabado
Aleksandr Novoselov
Academy of Grappling
Emin Babaev Old School BJJ Won by Submission - 03:27
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
6-22
Acabado
Gabibula Gusejniev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Islamutdin Alhasov TEAM Agate
Adult NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-19
Acabado
Dzhamal Akhmedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Decision - 05:00
Ibragim Ataev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
Acabado
Aslan Inalkaev
BERKUT BJJ TEAM
Astemir Borokov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Walkover
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
2-21
Acabado
Muhammad-amin Bisultanov
Won by Decision
Islam Abdulaev BERKUT BJJ TEAM
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
3-21
Acabado
Matvej Gasparevskij
Martial Arts Center GENERAL
Won by Submission - 03:02
Roman Shutov Bjj Alex team
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
8-18
Acabado
Umar Kukaev
BERKUT BJJ TEAM
Won by points - 05:00
Magomed Kasumov BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
2-25
Acabado
Shamil Aliev
Agate team
Won by Disqualification (disqualification) - 04:40
Roman Mursalov Agate team
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-15
Acabado
Stanislav Ermolov
КСЕ "РОДЪ"
Zelimkhan Dadaev Won by points - 05:00