Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
2-44
Terminé
Vlad Sonin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Salamu Magamadov Gagné par points - 05:00
Adult NO - GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
1-34
Terminé
Magomedsapi Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par décision - 05:00
Magomed Bashtarov
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
8-33
Terminé
Rustam Balakardashev
UNIVERSAL FIGHTERS
Zelimkhan Zakrailov BERKUT BJJ TEAM Gagné par soumission - 03:44
Kids III NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
5-33
Terminé
Nikolaj Rogochij
Bjj Alex team
Gagné par soumission - 00:37
Halid Didiev Berkutjj Urus
Teen NO - GI / White / 45 kg
(Day 1)
4-42
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 02:56
Alim Ataev UNIVERSAL FIGHTERS
Adult NO - GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
6-42
Terminé
Igor Erten
ae_young_eagles
Davud Magomedov Agate team Gagné par points - 05:00
Kids II NO - GI / White / 27 kg
(Day 1)
5-31
Terminé
Aleksandr Shigonov
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 02:00
Maxim Kutovoy Nesterov Jiu-Jitsu Team
Infant NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
7-28
Terminé
Kirill Zhovner
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par soumission - 01:16
Baisangur Majiev BERKUT BJJ TEAM
Teen NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(Day 1)
3-34
Terminé
Vladlen Turkin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par soumission - 01:23
Mikhail Soldatov Academy of Grappling
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-29
Terminé
Unknown User Shidaev
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par décision - 01:30
Unknown User КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-41
Terminé
Khabib Gadzhihanov
Agate team
Unknown User Teboev Sabr Jiu-jitsu Gagné par soumission - 03:12
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-38
Terminé
Timur Podolyako
AF Academy
Magomed Akhaev Berkutjj Urus Gagné par points - 04:00
Teen NO - GI / White / 50 kg
(Day 1)
3-35
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Unknown User Ambarcuman Sharukhiya_team Gagné par soumission - 03:34
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-27
Terminé
Ramazan Abdulmazhidov
Gagné par points - 05:00
Shamil Daudov COLISEUM TEAM
Adult NO - GI / Purple / 65 kg
(Day 1)
Terminé
Samil Avtorhanov
Ismail Khuzaev Gagné par forfait
Infant NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
7-29
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Andrey Sarakanidi Academy of Grappling Gagné par soumission - 00:37
Adult NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
2-45
Terminé
Maxim Perhun
10th planet Krasnodar
Gagné par soumission - 00:49
Vlad Sonin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-40
Terminé
Ali Kurbanov
Agate team
Gagné par soumission - 04:58
Ali Ahmedov rio grappling club russia
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
Terminé
Vartan Arutunan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par forfait
Unknown User TOP TEAM FIGHT CLUB
Teen NO - GI / Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
4-40
Terminé
Vladimir Semenko
Bjj Alex team
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Gagné par soumission - 01:47
Teen NO - GI / White / 50 kg
(Day 1)
3-36
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par points - 04:00
Gadjimamed Kadirov Agate team
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
8-34
Terminé
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par points - 05:00
Evgeny Chernikov Хортич
Adult NO - GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
1-35
Terminé
Aslan Shahabov
Gagné par soumission - 02:32
Magomed Bashtarov
Kids II NO - GI / White / 27 kg
(Day 1)
5-32
Terminé
Aleksandr Kardava
Gagné par soumission - 00:47
Petr Melnikov Martial Arts Center GENERAL
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
Terminé
Denis Volkov
Gracie Barra Sevastopol
Gagné par forfait
Bataev Khas - Magomed BERKUT BJJ TEAM
Teen NO - GI / White / 45 kg
(Day 1)
4-43
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 02:00
Akhmed Idrisov Berkutjj Urus
Adult NO - GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
6-43
Terminé
Vakha Ansarov
Gagné par soumission - 02:48
Stepan Kokorin ZR Team California
Teen NO - GI / White / 50 kg
(Day 1)
3-37
Terminé
Unknown User Ambarcuman
Sharukhiya_team
Gagné par soumission - 02:19
Khamza Pakhruev UNIVERSAL FIGHTERS
Adult NO - GI / Purple / 95+ kg
(Day 1)
2-49
Terminé
Shamil Bekaev
Bilal Kurbabagamaev Agate team Gagné par points - 06:00
Kids III NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
5-34
Terminé
Nikolaj Rogochij
Bjj Alex team
Gagné par points - 03:00
Stepan Savcenko Martial Arts Center GENERAL
Junior NO - GI / White / 55+ kg
(Day 1)
7-32
Terminé
NIKITA Zhmyachkin
WARRIOR Fight Club
Ibragim Jaboev Fight Zone Nalchik Gagné par Disqualification - 00:19
Master 1 GI / White / 95 kg
(Day 1)
8-37
Terminé
Sergej Gasanov
AF Academy
Gagné par soumission - 01:15
Ruslan Yaganov LUDUS ALLIANCE RUSSIA