Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids II NO - GI / White / 24 kg
(Day 1)
6-6
Terminé
Kamo Manukyan
Armavir Top Team
Филипп Евтерев Martial Arts Center GENERAL Gagné par points - 02:00
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-4
Terminé
Nikolay Skorev
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par points - 05:00
Dmitry Mylcev Bogdan Grappling School
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-3
Terminé
Rustam Balakardashev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par soumission - 01:18
Sergej Svirkin
Juvenile NO - GI / White / 50 kg
(Day 1)
3-6
Terminé
Unknown User Tulin
Sharukhiya_team
Magomedrasulov Magomedrasul UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par points - 04:00
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-5
Terminé
AHMED MAGOMEDOV
Agate team
Ilya Dyman 10th planet Krasnodar Gagné par points - 04:00
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-3
Terminé
Rafik Abdullaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par soumission - 01:03
Ibragim Alinciev UNIVERSAL FIGHTERS
Juvenile NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
4-6
Terminé
Khayrulaev Adam
UNIVERSAL FIGHTERS
Ivan Pavlov 10th planet Krasnodar Gagné par soumission - 04:00
Kids II NO - GI / White / 24 kg
(Day 1)
6-7
Terminé
Alekber Gusejnov
Sharukhiya_team
Gagné par points - 02:00
Aleksej Gerasimov Martial Arts Center GENERAL
Juvenile NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
8-4
Terminé
Dmitriy Shcherbina
10th Planet Freaks
Abdula Mutalibov UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par points - 04:00
Juvenile NO - GI / 75 kg / Blue
(Day 1)
1-7
Terminé
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par Disqualification
Gamzat Chutuev Agate team
Juvenile NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
7-7
Terminé
Artur Saribekyan
Bjj Alex team
Ubajdula Kurbanov UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par points - 04:00
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-7
Terminé
Гегам Оганнисян
Roman Upolovnikov Gagné par points - 02:00
Kids II NO - GI / White / 24 kg
(Day 1)
6-8
Terminé
Филипп Евтерев
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 02:00
Spartak Okhoyan
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-6
Terminé
Astemir Makoev
Motiv
Gagné par points - 03:10
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par forfait
Georgy Beletskyi Bjj Alex team
Master 1 NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
1-5
Terminé
Rustam Chetyz
Academy of Grappling
Gagné par points - 05:00
Ignat Sereshchev НГОО"Федерация борьбы джиу-джитсу"
Juvenile NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
4-7
Terminé
Shamil Ordashev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par soumission - 02:36
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-8
Terminé
Abdurakhman Makhmudov
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par points - 02:00
Makar Bulatov Martial Arts Center GENERAL
Juvenile NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
8-5
Terminé
Denis Ledovskoi
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par soumission - 03:24
Abdula Mutalibov UNIVERSAL FIGHTERS
Juvenile NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-8
Terminé
Magomedsalam Zagirov
Agate team
Gagné par soumission - 01:01
Zelimhan Suleymanov BERKUT BJJ TEAM
Kids II NO - GI / White / 24 kg
(Day 1)
6-9
Terminé
Alekber Gusejnov
Sharukhiya_team
Gagné par soumission - 00:23
Nazar Hachaturyan Martial Arts Center GENERAL
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-7
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 03:17
Evgeniy Subbota НГОО"Федерация борьбы джиу-джитсу"
Juvenile NO - GI / Blue / 55 kg
(Day 1)
7-10
Terminé
Khabib Atluev
Gagné par soumission - 01:19
Abdulah APSHATSEV Fight Zone Nalchik
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-9
Terminé
Kirill Kolyakin
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par soumission - 00:36
Elnur Abbasov Nesterov Jiu-Jitsu Team
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-4
Terminé
Zelimkhan Zakrailov
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 01:57
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
3-4
Terminé
Idris Saidulaev
BERKUT BJJ TEAM
Ramzan Edilgiriev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gagné par points - 05:00
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-10
Terminé
Roman Upolovnikov
Gagné par soumission - 00:39
Timofey Ponomarenko Martial Arts Center GENERAL
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
6-4
Terminé
Magomed-Emin Baitmurzaev
BERKUT BJJ TEAM
Evgenij Sidorenko 10th planet Krasnodar Gagné par points - 05:00
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-5
Terminé
Aleksandr Popandopulo
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par décision - 05:00
Omarov Rasul
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
8-7
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 00:40
Said-Emin Dadashev BERKUT BJJ TEAM
Kids I NO - GI / White / 22 kg
(Day 1)
1-8
Terminé
MATVEY Balashov
Martial Arts Center GENERAL
Muslim Vagapov CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 02:00
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-4
Terminé
Магомед Межидов
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Gagné par soumission - 00:42
Murad Imansapievic TOP TEAM FIGHT CLUB