Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-30
Terminé
Magomed Adukhov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par points - 04:00
Unknown User
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
6-26
Terminé
Unknown User
Gagné par points
Kerim Bekeev Agate team
Infant NO - GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
7-23
Terminé
Bogdan Syrtsov
Dmitrii Muliak Bjj Alex team Gagné par soumission - 01:28
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-37
Terminé
Unknown User Teboev
Sabr Jiu-jitsu
Gagné par soumission
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
3-24
Terminé
Matvej Gasparevskij
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 04:00
Islam Barakov BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
6-31
Terminé
Bayzet Udychak
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par soumission - 02:46
Danil Khramov Martial Arts Center GENERAL
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-23
Terminé
Ravil Khusainov
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 02:44
Adam Sajhanov BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-30
Terminé
Bogdan Skorohodov
Martial Arts Center GENERAL
Denis Morozov Bjj Alex team Gagné par soumission - 00:33
Teen NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
8-25
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 00:42
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Junior NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-27
Terminé
Unknown User Stanislav
Sharukhiya_team
Israilov Deni Berkutjj Urus Gagné par points - 04:00
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
Terminé
Aleksej Perederij
10th Planet Freaks
Gagné par forfait
Ali Soltamatov BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
4-28
Terminé
David Biryukov
Kimura GRAPPLING team
Semen Gavrilov Nesterov Jiu-Jitsu Team Gagné par soumission - 02:22
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-21
Terminé
Nurulla Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par points - 05:00
Emin Babaev Old School BJJ
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-26
Terminé
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Unknown User Shidaev BERKUT BJJ TEAM Gagné par points - 05:00
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
6-33
Terminé
Ivan Budyak
СПК"Ника"
Rakhim Bibulatov BERKUT BJJ TEAM Gagné par soumission - 00:17
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-24
Terminé
Ramazan Abdulmazhidov
Gagné par points - 05:00
Gadzikurban Halinbekov TOP TEAM FIGHT CLUB
Infant NO - GI / White / 40 kg
(Day 1)
3-27
Terminé
Kirill Sharudin
Academy of Grappling
Gagné par Disqualification
Magomed-Bashir Baisaev BERKUT BJJ TEAM
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
6-34
Terminé
Rahman Djabrailov
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 03:29
Daniil Teplakov Checkmat Adygea
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-31
Terminé
Denis Morozov
Bjj Alex team
Gagné par soumission - 01:00
Mark Burgart ZR Team
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-32
Terminé
Dmitrij Tupico
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 03:00
Alexander Kostikov Bjj Alex team
Junior NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-34
Terminé
Unknown User Zejnalov
Sharukhiya_team
Gagné par points - 04:00
Rasul Gadjamatov UNIVERSAL FIGHTERS
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-27
Terminé
Unknown User
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par décision - 04:00
Aleksej Perederij 10th Planet Freaks
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
3-29
Terminé
Maksim Makarovskij
Martial Arts Center GENERAL
RUSLAN ISLAMOV ISLAM TEAM Gagné par points - 04:00
Teen NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-31
Terminé
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Gagné par soumission - 00:21
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
6-32
Terminé
Magomed Ebzaev
BERKUT BJJ TEAM
Dikaev Halid Berkutjj Urus Gagné par soumission - 01:17
Infant NO - GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
7-24
Terminé
Bogdan Syrtsov
Gagné par points
David Arutyunov Bjj Alex team
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
4-29
Terminé
Ruslan Avetisan
Martial Arts Center GENERAL
Ruslan Bordachev Bjj Alex team Gagné par soumission - 01:36
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-25
Terminé
Shamil Daudov
COLISEUM TEAM
Gagné par points - 05:00
Ravil Khusainov Strela Team (official)
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
6-35
Terminé
Ivan Budyak
СПК"Ника"
Daniil Teplakov Checkmat Adygea Gagné par points - 04:00
Adult NO - GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
1-33
Terminé
Magomedsapi Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par décision - 05:00
Aslan Shahabov
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-33
Terminé
Mark Burgart
ZR Team
Gagné par points - 03:00
Alexander Kostikov Bjj Alex team
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-38
Terminé
Khabib Gadzhihanov
Agate team
Gagné par soumission - 01:44
Hamzat Dadaev