Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(Day 1)
3-32
Terminé
Arslan Gadzhiev
Agate team
Gagné par soumission - 02:10
Vladlen Turkin CHECKMAT INTERNATIONAL
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
8-30
Terminé
Vartan Arutunan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Radzab Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par points - 05:00
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 65 kg
(Day 1)
6-37
Terminé
Nikita Yukin
Academy of Grappling
Kirill Fateev Bjj Alex team Gagné par points - 04:00
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-35
Terminé
Timur Podolyako
AF Academy
Gagné par soumission - 02:45
Akhmed Adukhov UNIVERSAL FIGHTERS
Kids II NO - GI / White / 27 kg
(Day 1)
5-28
Terminé
Artem Zaharyan
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Aleksandr Kardava Gagné par points - 02:00
Infant NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
7-26
Terminé
Artem Nurbekan
Kirill Zhovner Martial Arts Center GENERAL Gagné par soumission - 02:31
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-28
Terminé
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Aleksej Perederij 10th Planet Freaks Gagné par soumission - 00:47
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
Terminé
Ilez Khashagulgov
BERKUT BJJ TEAM
Ali Kurbanov Agate team Gagné par forfait
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-36
Terminé
Arseniy Levchenko
Martial Arts Center GENERAL
Magomed Akhaev Berkutjj Urus Gagné par soumission - 00:57
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-39
Terminé
Unknown User Teboev
Sabr Jiu-jitsu
Gagné par points - 04:00
Unknown User Azaev Sabr Jiu-jitsu
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
6-36
Terminé
Rakhim Bibulatov
BERKUT BJJ TEAM
Rahman Djabrailov BERKUT BJJ TEAM Gagné par points - 04:00
Adult NO - GI / Purple / 65 kg
(Day 1)
1-36
Terminé
Samil Avtorhanov
Agashirinov Artur TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par points - 06:00
Kids II NO - GI / White / 27 kg
(Day 1)
5-30
Terminé
Maxim Kutovoy
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Petr Melnikov Martial Arts Center GENERAL Gagné par points - 02:00
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
8-31
Terminé
Unknown User
TOP TEAM FIGHT CLUB
Bashir Bashirov BERKUT BJJ TEAM Gagné par points - 05:00
Adult NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
7-22
Terminé
Ahmedov Basir
TEAM ABUBAKAROVA
Iznovr Ashabov BERKUT BJJ TEAM Gagné par points - 05:00
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-34
Terminé
Denis Morozov
Bjj Alex team
Gagné par soumission - 02:13
Dmitrij Tupico Martial Arts Center GENERAL
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
3-30
Terminé
Maksim Makarovskij
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 04:00
Mark Bondarenko Kimura GRAPPLING team
Adult NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
2-42
Terminé
Batyr Akaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Mamia Kvetenadze Kimura GRAPPLING team Gagné par soumission - 00:12
Adult NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-26
Terminé
Gadzikurban Halinbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ravil Khusainov Strela Team (official) Gagné par points - 05:00
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-37
Terminé
Akhmed Adukhov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par points - 04:00
Arseniy Levchenko Martial Arts Center GENERAL
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
Terminé
Ashab Biciev
BERKUT BJJ TEAM
Ali Ahmedov rio grappling club russia Gagné par forfait
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-38
Terminé
Ali Kurbanov
Agate team
Egor Borodin Academy of Grappling Gagné par points - 05:00
Teen NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-40
Terminé
Hamzat Dadaev
Gagné par points - 04:00
Unknown User Azaev Sabr Jiu-jitsu
Teen NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(Day 1)
3-33
Terminé
Arslan Gadzhiev
Agate team
Gagné par points - 04:00
Mikhail Soldatov Academy of Grappling
Teen NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-32
Terminé
Adlan Dudurkhadjiev
Gagné par points - 04:00
Magomed Adukhov UNIVERSAL FIGHTERS
Infant NO - GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
7-25
Terminé
Dmitrii Muliak
Bjj Alex team
Gagné par soumission - 00:25
David Arutyunov Bjj Alex team
Teen NO - GI / Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
4-39
Terminé
Vladimir Semenko
Bjj Alex team
Aleksandr Drobchenko Academy of Grappling Gagné par soumission - 03:15
Kids II NO - GI / White / 27 kg
(Day 1)
5-29
Terminé
Aleksandr Kardava
Gagné par points - 02:00
Aleksandr Shigonov Martial Arts Center GENERAL
Adult NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
2-43
Terminé
Mamia Kvetenadze
Kimura GRAPPLING team
Gagné par soumission - 01:27
Maxim Perhun 10th planet Krasnodar
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-39
Terminé
Ali Ahmedov
rio grappling club russia
Ayub Shakhgiriev BERKUT BJJ TEAM Gagné par points - 05:00
Infant NO - GI / White / 35 kg
(Day 1)
7-27
Terminé
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gagné par soumission - 00:39
Ilya Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
3-31
Terminé
RUSLAN ISLAMOV
ISLAM TEAM
Mark Bondarenko Kimura GRAPPLING team Gagné par points - 04:00